Yhteydenotto

Ota meihin yhteyttä

Professional Cleaning Service PCS Ab Oy

Käyntiosoite Pietarsaari

Ristisuonraitti 16
68600 Pietarsaari

Käyntiosoite Kokkola

Mannerheiminaukio 7
67100 Kokkkola

Laskutusosoite

Verkkolasku-osoite: 003719629634
Välittäjä: Liaison Technologies
Y-tunnus: 1962963-4

Pia-HanneleKivinen180x180Pia-Hannele Kivinen

TJ
Uusmyynti, Compliance

pia.kivinen@pcs.fi

050-3063062

Simon Kivinen

Talouspäällikkö
Laskutus, hankinnat, sopimukset, IT

simon.kivinen@pcs.fi

050-5982414

Charlotte Jungell

Operatiivinen johtaja
Laatuvastaava, asiakassuhteet, toimintakehitys

charlotte.jungell@pcs.fi

044-0981476

Suvi Joutsen

HR-päällikkö
Rekrytointi, henkiklöstösuunnittelu, henkilöstöhallinta

suvi.joutsen@pcs.fi

050-5572500

Maria Friberg

Työnjohtaja lisäpalvelut
Myynti ja suoritus ikkunanpesu, lattianhoito sekä rakennusloppusiivoukset

maria.friberg@pcs.fi

040-4889454

Nina Hallbäck

Työnjohtaja ylläpitosiivous
Kouluttajien sekä henkilökunnan päivittäinen koordinointi

nina.hallback@pcs.fi

040-1271550

Daniela Södergård

Johatava kouluttaja lisäpalvelut

daniela.sodergard@pcs.fi

040-5759697

Alexander Sund

Kouluttaja lisäpalvelut

alexander.sund@pcs.fi

040-6227290

Anna-Sara Finell

Kouluttaja

anna-sara.finell@pcs.fi

040-5628866

Minna Hienovirta

Kouluttaja

minna.hienovirta@pcs.fi

040-5626699

SandraBromanSandra Broman

Kouluttaja

sandra.broman@pcs.fi
040-4812932

Sandra Lindgren

Kouluttaja

sandra.lindgren@pcs.fi

040-6215435

Teresa Holgers

Back office

teresa.holgers@pcs.fi

040-1805885

Fredrik Kronqvist

Tekninen tuki

fredrik.kronqvist@pcs.fi

044-5063062

Käyntiosoite Pietarsaari

Käyntiosoite Kokkola