Yhteydenotto

Ota meihin yhteyttä

Professional Cleaning Service PCS Ab Oy

Käyntiosoite Pietarsaari

Ristisuonraitti 16
68600 Pietarsaari

Käyntiosoite Kokkola

Mannerheiminaukio 7
67100 Kokkkola

Laskutusosoite

Verkkolasku-osoite: 003719629634
Välittäjä: Liaison Technologies
Y-tunnus: 1962963-4

Pia-HanneleKivinen180x180Pia-Hannele Kivinen

TJ, myynti, Compliance

pia.kivinen@pcs.fi

050-3063062

Simon Kivinen

Talouspäällikkö, asiakassuhteet, lisäpalvelut

simon.kivinen@pcs.fi

050-5982414

Suvi Joutsen

Työnjohtaja, rekrytointi

suvi.joutsen@pcs.fi

050-5572500

Charlotte Jungell

Työnjohtaja, lisäpalvelut

Äitiyslomalla

charlotte.jungell@pcs.fi

044-0981476

Nina Hallbäck

Johtava kouluttaja

nina.hallback@pcs.fi

040-1271550

Teresa Holgers

Back office

teresa.holgers@pcs.fi

040-1805885

Maria-Friberg180x1802Maria Friberg

Kouluttaja lisäpalvelut, recruitment

maria.friberg@pcs.fi

040-4889454

JohannaSjoblom180x180Joanna Sjöblom

Kouluttaja

joanna.sjoblom@pcs.fi

Daniela Södergård

Kouluttaja

daniela.sodergard@pcs.fi

040-5759697

Minna Sjöblom

Kouluttaja

minna.sjoblom@pcs.fi

040-5626699

Anna-Sara Finell

Kouluttaja

anna-sara.finell@pcs.fi

040-5628866

Fredrik Kronqvist

Tekninen tuki

fredrik.kronqvist@pcs.fi

044-5063062

Käyntiosoite Pietarsaari

Käyntiosoite Kokkola