Kontakt

Kontakta oss

Professional Cleaning Service PCS Ab Oy

Besöksadress Jakobstad

Korsmosståget 16
68600 Jakobstad

Besöksadress Karleby

Mannerheimplatsen 7
67100 Karleby

Faktureringsadress

Nätfaktura-adress: 003719629634
Förmedlare: Liaison Technologies
FO-nr: 1962963-4

Pia-HanneleKivinen180x180Pia-Hannele Kivinen

VD
Nyförsäljning, Compliance

pia.kivinen@pcs.fi
050-3063062

Simon Kivinen

Ekonomichef
Fakturering, inköp, avtal, IT

simon.kivinen@pcs.fi
050-5982414

Charlotte Jungell

Operativ chef
Kvalitetsansvarig, kundrelationer, verksamhetsutveckling

charlotte.jungell@pcs.fi
044-0981476

Suvi Joutsen

HR-chef
Rekrytering, personalplanering, personaladministration

suvi.joutsen@pcs.fi
050-5572500

Maria-Friberg180x1802Maria Friberg

Arbetsledare insatsstädning
Försäljning och utförande av fönstertvätt, golvunderhåll samt byggslutstädningar

maria.friberg@pcs.fi
040-4889454

Nina Hallbäck

Arbetsledare underhållsstädning
Daglig koordinering av instruktörer och
medarbetare

nina.hallback@pcs.fi
040-1271550

Daniela Södergård

Instruktör

daniela.sodergard@pcs.fi
040-5759697

Minna Hienovirta

Instruktör

minna.hienovirta@pcs.fi

040-5626699

Anna-Sara Finell

Instruktör

anna-sara.finell@pcs.fi

040-5628866

SandraBromanSandra Broman

Instruktör

sandra.broman@pcs.fi
040-4812932

Teresa Holgers

Back office

teresa.holgers@pcs.fi

040-1805885

Fredrik Kronqvist

Teknisk support

fredrik.kronqvist@pcs.fi

044-5063062

Besöksadress Jakobstad

Besöksadress Karleby