Kontakt

Kontakta oss

Professional Cleaning Service PCS Ab Oy

Besöksadress Jakobstad

Korsmosståget 16
68600 Jakobstad

Besöksadress Karleby

Mannerheimplatsen 7
67100 Karleby

Faktureringsadress

Nätfaktura-adress: 003719629634
Förmedlare: Liaison Technologies
FO-nr: 1962963-4

Pia-HanneleKivinen180x180Pia-Hannele Kivinen

VD, försäljning, Compliance

pia.kivinen@pcs.fi

050-3063062

Simon Kivinen

Ekonomichef, kundrelationer, extra tjänster

simon.kivinen@pcs.fi

050-5982414

Suvi Joutsen

Arbetsledare, rekrytering

suvi.joutsen@pcs.fi

050-5572500

Charlotte Jungell

Arbetsledare, extra tjänster

Föräldraledig

charlotte.jungell@pcs.fi

044-0981476

Nina Hallbäck

Ledande instruktör

nina.hallback@pcs.fi

040-1271550

Teresa Holgers

Back office

teresa.holgers@pcs.fi

040-1805885

Maria-Friberg180x1802Maria Friberg

Instruktör extra tjänster, recruitment

maria.friberg@pcs.fi

040-4889454

JohannaSjoblom180x180Joanna Sjöblom

Instruktör

joanna.sjoblom@pcs.fi

Daniela Södergård

Instruktör

daniela.sodergard@pcs.fi

040-5759697

Minna Sjöblom

Instruktör

minna.sjoblom@pcs.fi

040-5626699

Anna-Sara Finell

Instruktör

anna-sara.finell@pcs.fi

040-5628866

Fredrik Kronqvist

Teknisk support

fredrik.kronqvist@pcs.fi

044-5063062

Besöksadress Jakobstad

Besöksadress Karleby